Корман Віта Іванівна

Освіта: Прилуцьке педагогічне училище ім.І.Я.Франка.

Чернігівський державний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка.

Стаж педагогічної роботи: 22 роки.

Кваліфікаційна категорія: вихователь І категорії.

Методична проблема, над якою працюю: Розвиток мовлення та критичного мислення засобами технології «Шість капелюшків».

Педагогічне кредо: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини".

День народження: 11 червня.

Хобі: вязання, плетіння, декор.

Калашник Тетяна Павлівна

Вихователь ЗДО №25 «Зірочка» групи «Чомусики»

Дата народження: 23.05.1983 року

Освіта: НДУ ім. М. Гоголя

Стаж педагогічної роботи: 7 років

Методична робота над якою працює педагог: Екологічна освіта дошкільників засобами театральної діяльності.

Педагогічне кредо: До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти, з любов’ю серце дітям віддавати.

Інформація про вихователя: У своїй роботі педагог використовує інтерактивні методи  спілкування та прийоми взаємодії з дітьми, що роблять навчання дітей цікавим та ефективним, пробуджуючі творчість та активність дитини. Навчально-пізнавальна діяльність вихователя з дітьми насичена ігровими, проблемно-пошуковими завданнями, сюрпризними моментами.

Використовуючи особистісно-орієнтований підхід, вихователь багато уваги приділяє удосконаленню комунікативних умінь, розвиток  мовленнєвої компетентності дитини. Користується авторитетом серед педагогічних працівників та батьків-вихованців. Особисті якості педагога –пунктуальність, відповідальність, цілеспрямованість, послідовність, досконалість, професійна компетентність.

Артеменко Альона Олександрівна

Рік народження: 08.03.1988 р.

Освіта: повна вища, НДУ ім. М. Гоголя.

Педагогічний стаж: 7 років

Кваліфікаційна категорія : спеціаліст ІІ категорії

Педагогічне кредо: Для кожної дитини ключ знайди. У праці результат хороший мати. Упевнено і творче до мети іти. З любовʼю серце дітям віддавати.

Методична проблема, над якою працюю: Формування сенсорного розвитку дітьми раннього віку за методикою М.Монтессорі

Суть досвіду :У досвіді  роботи розкриваю завдання, форми, методи сенсорного розвитку дитини, що здійснюється на основі впровадження методики М.Монтессорі з дітьми раннього віку. Сприяю виникненню нових ідей, ігор для творчого та пізнавально-активного зростання дітей на основі використання сенсорних матеріалів

Потороча Світлана Леонідівна

Освіта: Ніжинський державний університет Імені М.В.Гоголя

Стаж педагогічної роботи: 11 роки.

Кваліфікаційна категорія: вихователь ІІ категорії.

Методична проблема, над якою працюю: Логіко-математичний розвиток дітей засобами інтегрованого дидактичного модуля.

Педагогічне кредо:" Дитина-неповторна і дивовижна краплинка чистої води, яку треба берегти, любити і цінити».

День народження: 18 серпня.

Хобі: читання художньої літератури, музика.

Степаненко  Людмила Анатоліївна

Освіта : Ніжинський державний університет ім.М.Гоголя.

Стаж педагогічної роботи : 12 років.

Кваліфікаційна категорія : вихователь ІІ категорії.

Методична проблема,  над якою працює :

Казка як засіб формування екологічних уявлень дошкільників.

Педагогічне кредо :     Дитина – це не глечик ,   який треба   наповнити , а вогник,який треба запалити. А для цього потрібно самому горіти.

День народження : 26 січня.

Хобі : читання,кулінарія.

Чмут Людмила Василівна

Вихователь групи  «Чомусики» Чмут Людмила Василівна

Дата народження: 25.01.1987

Освіта: вища педагогічна , НДУ ім. М. Гоголя

Стаж педагогічної роботи: 8 років

Проблема над якою працює:«Формування монологічного мовлення у дошкільників за методикою Н.Гавриш».

Педагогічне кредо: Щоб в дитячих очах загорілися промінчики, ти повинен запалити в собі сонце.

Інформація про педагога: цікаво організовує навчальний процес, приділяє велику увагу мовленнєвому та пізнавальному  розвитку дошкільників.  Ставиться до кожної дитини з повагою, намагається якомога більше забезпечити малюків увагою, турботою, вірою в свої сили, вчить малечу  фантазувати, дивуватися, досліджувати, вигадувати, шукати, запитувати.

Линник Діна Василівна

Вихователь групи "Калинонька". Cтаж роботи – 10 років; освіта – «вища»; «спеціаліст ІІ категорії»

Проблема, над якою працюю: «Формування логіко-математичних компетентностей дошкільників засобами інноваційних технологій: «Логічних блоків» З.Дьєнеша та «Кольорових паличок» Х. Кюїзенера».

Педагогічне кредо: «Навчати та виховувати так, щоб у кожному серці запалити вогник пізнання, мислення, добра». Будучи педагогом, дуже важливо пам’ятати пораду великого Конфуція: «Скажи мені – я забуду, покажи мені – я запам’ятаю, але дай мені зробити це разом з тобою – і я зрозумію!» Безумовно, саме в інтерактиві та майстерності вихователя запорука успіху впровадження будь-якої ідеї.

Савченко Віта Віталіївна

Освіта: Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя
Стаж педагогічної роботи: 7 років
Кваліфікаційна категорія: вихователь 2 категорії
Методична проблема, над якою працює: "Еколого-валеологічне виховання дітей засобами ігрової діяльності"
Педагогічне кредо: "До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти. З любов'ю серце віддавати.
День народження: 22 квітня
Хобі: кулінарія

Березан Анна Володимирівна

Освіта: Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя
Стаж педагогічної роботи: 5 років
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Методична проблема, над якою працює: «Формування світогляду через розвиток пізнавальних психічних процесів у дітей раннього віку за  методикою Марії Монтессорі»
 Педагогічне кредо: Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужому те, що не хотів би, щоб робили твоєму.
День народження: 18 червня