Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №25 «Зірочка»

загального розвитку дітей

Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Прилуцька, 160

e-mail: dnz25zirochka@ukr.net

Посилання  для переходу на сайт: https://dnz25-nizhyn.at.ua

На даний час функціонує 6 груп: 2 групи для дітей раннього віку і 4 групи для дітей дошкільного віку.

Очолює роботу колективу директор  Дєдкова  Ірина Станіславівна.

Серед струнких берізок, молодих дубків,  пишних сосен, лікарських  трав та квітів,  зовсім близько біля лісу,  живе і процвітає заклад дошкільної освіти №25 «Зірочка». Це навчає наших дітей жити серед природи, не шкодити  їй, а берегти і примножувати її,  бути людяними і милосердними. Таке унікальне, незвичайне місце розташування садочка  робить його казковим, загадковим, найкрасивішим садочком міста Ніжина.

У нашому садочку привітно та  сонячно. Сучасний ремонт, нові меблі та іграшки – все це комфорт для малюків.  Одне із основних завдань дитячого закладу  - охорона та зміцнення здоров’я дітей, своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей,  вироблення усвідомленого ставлення до здорового способу життя різними  засобами дитячого туризму.

Двері садочка відчинені з 7.00 до 18.00.