Девіз групи:

Вихователь: Березан Анна Володимиріна

Освіта: вища педагогічна

Кваліфікаційна категорія: "Спеціаліст"

Працює над методичною проблемою: «Формування світогляду через розвиток пізнавальних психічних процесів у дітей ранноьго віку за  методикою Марії Монтессорі»

Вихователь: Артеменко Альона Олександрівна

Освіта: вища педагогічна

Кваліфікаційна категорія: "Спеціаліст II категорії"

Працює над методичною проблемою: «Формування сенсорних еталонів за методикою М. Монтессорі»

Помічник вихователя: Єсипенко Світлана Петрівна

Колектив групи формує у малюків вміння та навички пізнавати світ довколо себе, створює умови для збагачення досвіду різними сенсорними враженнями, сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою та результативною, під час якої розвиваються мовлення, мислення, пам'ять та відчуття дитини.

Розвиваючи кожну дитину, беремо до уваги все, що притаманне саме їй, та забезпечується емоційний комфорт та добробут, створюємо внутрішні передумови для подальшого психологічного та особистого розвитку дітей. Завдяки психологічному комфорту, створеному у групі, дітки виростають здоровими, бадьорими, компетентними для подальшого життя.