Головна » 2021 » Листопад » 16 » 16 листопада ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
16 листопада ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу 16 листопада практичним психологом Корабель А.О. та за допомогою вихователів було проведено низку заходів.

•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸༻❀✿❀༺¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.

Заняття з вихователями: «Толерантність починається з педагога».
Мета:
✓ продовжувати ознайомлювати педагогів із поняттям «толерантність», «толерантна
особистість»;
✓ розвивати професійну самосвідомість педагогів;
✓ формувати толерантне ставлення до інших людей;
✓ гармонізувати взаємини в колективі.

Ясельна група

Мета. Вчити дітей допомагати тваринам готуватися до зими, створити атмосферу взаємодопомоги, поваги один до  одного та іншим, використовуючи нетрадиційні методи малювання вчити створювати колективну картину, розвивати пам'ять мислення, дрібну моторику руки, виховувати доброзичливість, співчуття.

Молодша група

Тема: Сердечка доброти
Мета: розвивати у дітей морально-етичні цінності, формувати у дітей правильне уявлення щодо толерантної поведінки, розвивати почуття колективізму, виховувати терпимість і чуйність один до одного.

І середня група

Тема: Добро врятує світ"
Мета: формувати уявлення дітей про моральні якості людини, сприяти їхнім проявам у повсякденному житті;  продовжувати вчити використовувати слова ввічливості при різних життєвих ситуаціях; стимулювати пізнавальну активність дитини; виховувати повагу, шанобливе ставлення один до одного.

ІІ середнія група.

Тема: " Повага й толерантність до інших людей".
Мета: розкрити зміст  поняття " повага", "толерантність", " самоповага", дати дітям поняття неповторності,унікальності кожної особистості: виховувати повагу один до одного, відповідальність за свої вчинки.

Старша група

Тема: "Толерантність врятує світ". Мета: розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної поведінки людини; показати, що таке толерантне ставлення до відмінностей; розвивати  вміння аналізувати, вибирати правильну позицію,бачити індивідуальне в кожній людині;  виховувати спостережливість, уважність до інших людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість; виховувати почуття взаємодопомоги  та дружнього прийняття іншої людини, почуття відповідальності за свої вчинки; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.

Переглядів: 100 | Додав: dnz25 | Рейтинг: 0.0/0