Головна » 2021 » Жовтень » 13 » 16 жовтня – Всесвітній день здорового харчування
16 жовтня – Всесвітній день здорового харчування

Чинників, які впливають на наше самопочуття багато, але один із найголовніших  - це правильно організоване корисне харчування,  якому в нас приділяють значну увагу.  Сьогодні в ЗДО № 25 «Зірочка» пройшов День здорового харчування. З дітьми провели бесіди «Що таке здорове харчування?», « Що потрібно робити аби не хворіти?»,  «Вітаміни - наші друзі», цікаві розвиваючі ігри, вправи на логіку. Діти власними руками готували смачний салат, фруктові шпажки, із задоволенням куштували страви корисної їжі приготовлені разом з батьками.
Народна мудрість каже: «Здоров’я втратиш - усе втратиш». Тому ми - за здорове харчування!

Переглядів: 88 | Додав: dnz25 | Рейтинг: 0.0/0