Головна » 2021 » Листопад » 3 » День Здоров’я «Корисні вітаміни»
День Здоров’я «Корисні вітаміни»

Щоб спонукати дітей вести здоровий спосіб життя 29 жовтня в нашому закладі був проведений День Здоров'я. В ігровій та пізнавальній формі інструктор з фізичної культури Краснікова О. підготувала для дітей спортивну розвагу "Корисні вітаміни" на якій закріплювали знання дітей про здоровий спосіб життя; Поглибити знання про те, що в кожному продукті є вітаміни, їх значення та лікувальні властивості для здоров’я людини,  викликали інтерес до активного проведення дозвілля. Виховували бережливе ставлення до свого здоров’я.
Розвага пройшла  весело, цікаво та пізнавально. Адже захід мав на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої. Діти із задоволенням виконували завдання та розв`язували проблемні ситуації.

Переглядів: 95 | Додав: dnz25 | Рейтинг: 0.0/0