Головна » 2021 » Листопад » 3 » Участь у проекті "Дошкільнятам про сталий розвиток"
Участь у проекті "Дошкільнятам про сталий розвиток"

Діткам старшої групи у рамках проекту пощастило познайомитись з Папероїдом, з метою сортування та подальшою переробкою паперу. Вони вчилися бути економними господарями своєї домівки; шляхом дослідів вивчали властивості води, а також стан повітря, його користь!.. Все це викликає великий пізнавальний інтерес та захоплення!!!

В середній групі відбувся тематичний день "Заощаджуй та економ природні ресурси".  Діти дізналися про сучасні проблеми планети, обговорили питання: " Що буде коли зникне вода?", "Що таке вторинна сировина", "Звідки береться електроенергія?" Малята  дослідили властивості води та самостійно навчилися її фільтрувати. Дошкільнята з'ясували як можна раціонально використовувати воду, сортувати сміття,  заощаджувати та економити електроенергію. Тематичний день пройшов цікаво, малята із задоволенням виконували усі поставлені перед ними завдання.

Переглядів: 96 | Додав: dnz25 | Рейтинг: 0.0/0